Güncel

RSS

(?)

"Kampanyalar"
RSS Beslemelerine Abone Olun.
Tüm RSS Beslemeleri

Kurumsal

Kampanyalar kategorisinde tüm haberler:

FİBER İNTERNET

Türk Telekom olarak, 170 yıllık tecrübesiyle adım adım örerek tüm şehirleri birleştiren dev bir fiber altyapı oluşturduk. Türkiye’yi layık olduğu çağdaş haberleşme altyapısına ve fiber teknolojisine kavuşturan Türk Telekom, evler ve binalara kadar fiber hizmetini tüm müşterilerin ve internet servis sağlayıcıların kullanımına sunuyor. Türk Telekom ile fiber hizmeti 81 ilde internet servis sağlayıcılar tarafından son kullanıcılara sunulabiliyor.

Devamını Oku

NN ME İndirimli LEY Kampanyası

Artık 18 ay kalma sözünüz karşılığında NN ME’de yeni talep edeceğiniz yedekleme devreleri %50 indirimli!

Devamını Oku

Kiralık Devre İndirimli LEY Kampanyası

Kiralık Devre İndirimli LEY Kampanyası

Devamını Oku

Bulutt E-posta Taahhütlü İndirim Kampanyası

Bulutt Eposta Taahhütlü İndirim Kampanyası ile Bulutt E-posta hizmetini 01.07.2014 tarihi itibariyle almış ve yeni alacak olan, 130 ve üzeri kullanıcıya sahip müşteriler servis için 1 yıl abonelik taahhüdü vermeleri karşılığında, Bulutt E-posta hizmetini taahhütsüz fiyatlar üzerinden %35 indirimli olarak alabilirler.

Devamını Oku

TTVPN Özel İndirim Kampanyası

TTVPN hizmetinde 1 mbps ve üzeri hıza sahip, 500’den fazla G.SHDSL ucu olan müşterilerimiz verdikleri taahhüt sürelerine bağlı olarak TTVPN aylık ücretleri ve port ücretlerinde indirim kazanıyor.

Devamını Oku

Veri Merkezi Bağlantısı'nda Hız Artırım Kampanyası Uzatıldı

Veri Merkezi Bağlantısı Hizmeti’nde Hız Artırım Kampanyası; ; Veri Merkezi Bağlantısı Hizmeti’ndeki mevcut aboneliklerin yirmi dört ay taahhüt karşılığında hızlarının iki kademe yukarı çekilerek son bulundukları hızın bir alt kademe hız seviyesinden ücretlendirilmesini ifade eder. Kampanyanın hedef kitlesi; Şirketimizden toptan düzeyde Veri Merkezi Bağlantısı hizmeti alan tüm müşterilerdir.

Devamını Oku

Türk Telekom’dan Kurumsal TTE4 Upsell&Geçiş Kampanyası

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom avantajlı cihaz kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor.

Devamını Oku

TTVPN Geçici Hız Artırımı Kampanyası

TTVPN Geçici Hız Artırımı Kampanyası

Devamını Oku

Genişbant Kampanyalarının Süresinin Uzatılması

Devamını Oku

TT Dijital Çoklu Hatt Teçhizat Kampanyası

TT Dijital Çoklu Hatt Teçhizat Kampanyası

Devamını Oku

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 sonraki sayfa son sayfa